29 marca 2013

Dr Irena Eris VITACERIC - ENERGIA I WITALNOŚĆMoje pierwsze wrażenia dotyczące  kosmetyków Dr Ireny Eris, a dokładnie serum rozświetlacjącego i kremu na noc możecie przeczytać poniżej. Biorę udział w konkursie z okazji wprowadzenia do serii nowości. Miłego czytania.

Krem rewitalizujący na noc, zapakowany jest w kartonowe pudełko, dodatkowo chronione folią.

Po rozpakowaniu wyłania się błyszcząca nakrętka w której możemy się obejrzeć. Jak lusterko.Tak prezentuje się docelowe opakowanie. Krem jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Pojemność to 50 ml.


Krem zabezpieczony jest osłonką, co dodatkowo zapobiega ewentualnym zabrudzeniom. Opakowanie jest szklane - eleganckie.Krem ma kolor lekko brzoskwiniowy kolor. Konsystencja jest raczej lekka, gładka a mimo wszystko wydaje się być przy aplikacji treściwa. Jeśli chodzi o wchłanianie to krem wchłania się dobrze, lekko wklepany lepiej stapia się ze skórą niż jakbym miała go rościerać na twarzy.Wchłania się stosunkowo szybko.Krem nie roluje się i współpracuje z podkładami.
Zapach kremu jest bardzo przyjemny, ciężko mi go określić pachnie owocowo z lekką domieszką kwiatową.
Serum rozświetlające do cery suchej i normalnej również zapakowane jest w folię zabezpieczającą i kartonik.
Po rozpakowaniu zobaczymy plastikowe opakowanie z błyszczącą nakrętką w której możemy się przejrzeć.


Opakowanie posiada pompkę, która w prawidłowy sposób dozuje serum. Produkt się nie wylewa.
Przy aplikacji możemy zobaczyć malutki drobinki w złotym odcieniu.


Serum ma konsystencje mało wodnistą, kremową i treściwą. Faktycznie jest bardziej zbita od kremu na noc. Idealnie się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Dzięki czemu przyjemność ze stosowania tego produktu rano jest bardzo duża.

Zapach ma bardzo podobny do kremu - owocowy, świeży, cytrusowy. Kojarzy mi się z sorbetami na wakacjach. Brzmi "smacznie" prawda?


 Dokładne obserwacje dotyczące właściwości a dokładnie działania na skórę opiszę za jakiś czas.A ja tymczasem testuję dalej ;)


Wasza.M

2 komentarze:

Dziękuje za komentarze.Opinie które od Was otrzymuje są dla mnie ważne. Potrafię też przyjąć konstruktywną krytykę. Natomiast obraźliwe komentarze i zbędne reklamy będą usuwane. Na zadane pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, którego one dotyczą.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...