25 listopada 2013

Ziaja, Sopot Sun, Preparat na usta i znamiona SPF 30


Mimo tego iż lato się skończyło, pokazuje preparat z firmy Ziaja Sopot Sun, preparat ochronny z filtrami na usta i znamiona, może się przydać również w czasie zimy gdy wyjedziemy na narty.

Cena : 7zł
Pojemność : 15 ml
Dostępność: Sklep firmowy Ziaja 


Kosmetyk ma postać biało-kremowego gęstego kremu. Nie jest to forma maści natomiast produkt jest bardzo gęsty. W momencie kiedy dotykamy go palcem - topi się. Kosmetyk jest bardzo wydajny, stosuje się go w malutkich ilościach, śmiało możecie podzielić się z przyjaciółką.


Działa, testowałam wielokrotnie, miejsca pokryte tym preparatem nie opalają się, pieprzyki są chronione. A usta nie stają się suche.

Skład: Petrolatum, Mineral Oil, Titanum Dioxide, Alumina, Simethicone, Ethylexyl Methoxycinnamate, Butyrospermum Parkii, Cyclomethicone, Lanolin, Dimethicone, Cera Alba, tocopheryl Acetate PEG - 8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascorbid Acid, Aroma


Na ustach daje efekt, lekko różowy, tzn. produkt jest białawy i z moim mocnym pigmentem ust tak wygląda.
Efekt jak najbardziej mi odpowiada. Na znamionach wygląda inaczej lekko je rozjaśnia ja stosuje na wszystkie pieprzyki.


Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku i zapewnie będę po niego sięgać zimą i latem, kiedy słońce jest mocne i ostre.

Całuje,


4 komentarze:

Dziękuje za komentarze.Opinie które od Was otrzymuje są dla mnie ważne. Potrafię też przyjąć konstruktywną krytykę. Natomiast obraźliwe komentarze i zbędne reklamy będą usuwane. Na zadane pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, którego one dotyczą.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...