19 lipca 2014

Beauty Face - maska hydrożelowa

Maski kolagenowe z Beauty Face zawsze wzbudzają moją ciekawość. Lubię takie produkty ponieważ nie muszę mieszać żadnych składników i aplikacja jest szybka, jednym słowem dużo zalet. Ostatnio miałam okazję próbować maskę do twarzy silnie mineralizującą i poprawiającą elastyczność, która zawiera 29 mikroelementów. Dlaczego właśnie ją ? Bo to seria limitowana i nie wiadomo czy się jeszcze pojawi. Skończyło się tak że mój narzeczony dał się namówić i mogłam na nim przetestować ową maskę. 

Maska kosztuje 25 złotych i nadaje się do jednorazowego użytku. Możemy ją zakupić na stronie internetowej BEAUTYFACE

Przeznaczona jest do skóry w każdym wieku, która jest sucha, szorstka i matowa. A potrzebuje mocnego nawilżenia, odżywienia skóry ale też uelastycznienia.


Główne aspekty które mają się poprawić to :

-wygładzenie
-nawilżenie
-elastyczność

Co do samego składu w masce mamy znaleźć takie składniki jak:

Naturalny kolagen morski, skondensowany wyciąg z czarnego błota, algi bogate w minerały i aminokwasy, 29 mikroelementów, kwas hialuronowy, Wit C i E, arbutyna, alantoina, olejek różany i jaśminowy.Na początku maskę należy umieścić na około 30 sekund w bardzo gorącej wodzie. Następnie oczyścić twarz i wykonać peeling potem otwieramy ostrożnie maskę i aplikujemy ją razem z płynem w którym maska była. Czekamy 30 minut i pozostały płyn wmasowujemy w skórę i odczekujemy do całkowitego wchłonięcia.

Pierwsze co muszę napisać to fakt iż maska od razu po nałożeniu jest bardzo ciepła więc dla skór naczynkowych odpada. a druga rzecz to że maska bardzo intensywnie pachnie, zapach różany nie do końca może przypaść do gustu.

Co do działania nie spodziewajmy się cudów, mimo iż producent zapewnia że efekt jest widoczny już przy pierwszej aplikacji.

Widoczne jest wygładzenie skóry i jej nawilżenie oraz napięcie. Powiedziałabym że jest to dobra propozycja jako maska bankietowa na co dzień wybrałabym coś innego. Dobrze się też sprawdzi przy zabiegach domowych spa.
http://www.beautyface.pl/STOPSUCHEJSKORZE

Całuje,

Magdalena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze.Opinie które od Was otrzymuje są dla mnie ważne. Potrafię też przyjąć konstruktywną krytykę. Natomiast obraźliwe komentarze i zbędne reklamy będą usuwane. Na zadane pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, którego one dotyczą.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...