2 kwietnia 2015

Rossmann, Fusswohl, Fuss Puder - Puder do stóp

Sezon na odkryte stopy już niedługo zatem warto zainwestować w specjalistyczne środki, mimo iż staram się dbać o nie przez cały rok warto jeszcze przyjrzeć się dokładnie kosmetykom do stóp.
Dzisiaj zapraszam Was na recenzję pudru do stóp Fusswohl z sieci Rossmann.

Cena niska, ponieważ to zaledwie kilka złotych oczywiście to zaliczam do plusów. Pojemność spora, bo dokładnie 100ml. A skład krótki i konkretny. Możemy w nim znaleźć : Chlorowodorek glinu, który jest odpowiedzialny za zmniejszenie wydzielania potu. Skład: Talc, Kaolin, Magnesium Carbonate, Methyl Salicylate, Aluminium Chlorohydrate, Menthol.

Zacznę od zapachu, jest według mnie mało przyjemny. Mentol jest mocno wyczuwalny i czasami drażniący, dobrze że szybko się ulatnia. Natomiast uważam że można było dodać do tego preparatu jakąś inną substancję zapachową może dodatkowo cytrusową. Kosmetyk oczywiście jest w formie pudrowej i ma kolo biały co może być lekko problematyczne jeśli wysypie Nam się przy aplikacji a ona nie należy do łatwych. Mało wygodne i nie poręczne opakowanie dodatkowo wzmacnia ten efekt.Zaś właściwości są dobre preparat działa! Niweluje nadmierne pocenie czy nieprzyjemny zapach. Stosowany regularnie daje uczucie komfortu i świeżości przez co najmniej kilka godzin. 

Myślę że warto zakupić! 

Polecacie coś sprawdzonego do pielęgnacji stóp ?


4 komentarze:

Dziękuje za komentarze.Opinie które od Was otrzymuje są dla mnie ważne. Potrafię też przyjąć konstruktywną krytykę. Natomiast obraźliwe komentarze i zbędne reklamy będą usuwane. Na zadane pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, którego one dotyczą.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...