1 czerwca 2015

Dbamy o nasze paznokcie | Oliwka do paznokci Delawell


Prawda jest taka że nie zawsze mam ochotę na pielęgnację skórek wokół paznokci. Zawsze znajdę wymówkę, a to jestem zmęczona, a to za późno już i mogłabym wymieniać w nieskończoność.
Wszystkiego idzie się wyuczyć i gdy miałam duże problemy z paznokciami i skórkami zaczełam używać oliwki z firmy Delawell. Jest to produkt dostępny w Hebe za około 25 zł za pojemność 15ml.


Opakowanie to mała szklana buteleczka z pipetą w której zamknięte są świetne składniki o któ®ych zaraz napiszę. Zapach dość neutralny, nie przesadzony. Same kompozycje naturalne i przyjemne dla naszej skóry ale też dla węchu. Konsystencja oleista ale gdy nałożymy krople i wetrzemy szybko się wchłania.Oto skład, który jest bardzo przyjemny, możemy znaleźć olej winogronowy który będzie działał wygładzająco, olej migdałowy, który działa na podrażnienia kojąco ale także zawiera witaminy.
olej rycynowy o którym chyba nie muszę pisać, wspomnę tylko że jego głównym zadaniem jest wzmacnianie. Olej jojoba ( jak czytacie nazwę tego oleju ? słyszałam już tyle wersji że sama nie wiem która jest poprawna). Olej annato o którym dużo nie słyszałam muszę się do edukować.
A także witaminy A i E które również pozytywnie wpłyną na właściwości olejku. 
Po regularnym stosowaniu oliwki możecie zauważyć znaczną poprawę stanu skórek ale nie tylko. Ponieważ oliwka wpływa też na odrastające paznokcie. Jest w stanie uratować rozdwojone paznokcie oraz zakrwawione skórki tylko trzeba poświęcić trochę czasu na pielęgnacje. Myślę że warto zaopatrzyć się w dobry kosmetyk do co tygodniowego manicure. Polecam też nie tylko na paznokcie ale też na suche miejsca na ciele typu łokcie. 


A wy macie swoją ulubioną oliwkę do skórek ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze.Opinie które od Was otrzymuje są dla mnie ważne. Potrafię też przyjąć konstruktywną krytykę. Natomiast obraźliwe komentarze i zbędne reklamy będą usuwane. Na zadane pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, którego one dotyczą.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...