27 października 2015

Męskim okiem : Dove - żele pod prysznic MEN+CARE

Od czasu do czasu warto coś zmienić i aby nudno nie było dzisiaj zapraszam na post z kosmetykami dla facetów. Post możecie przyjąć jako urozmaicenie na blogu ale też prawdziwą recenzję kosmetyków, który każdy facet używa. Także nie spodziewajcie się nie wiadomo jak wyrafinowanych produktów. Myślę że pojawią się 2-3 takie posty do końca roku. Zatem zaczynamy!Na pierwszy ogień idą żele pod prysznic z firmy Dove, moja koleżanka podpowiedziała mi że warto się nimi zainteresować bo są tanie a mają piękne męskie zapachy. Także dałam do testowania mojemu narzeczonemu i poniżej przeczytacie werdykt. Recenzja chaotyczna ale co ja poradzę na to ;)Opakowania charakterystyczne dla Dove, duże i małe opakowania czyli po 250ml i po 400ml i chyba lepiej sprawdzają się duże opakowania mężczyźni nie lubią częstych zmian. A może się mylę?

Żel z serii SENSITIVE SHIELD to żel do całego ciała który dokładnie myję ale i nie przesusza skóry. Natomiast po stosowaniu nie ma różnicy w nawilżeniu skóry aż tak to nie działa. Mój Krzysiek stwierdził że i tak ma suchą skórę.

Zapach tego żelu jest mega męski ale dość ciepły i jakby "ciężki" plusem jest fakt iż zapach utrzymuje się długo na ciele i to potęguje uczucie czystości i odświeżenia. Krzysiek ocenił też dobrze kosnystencję nie jest zbyt leista przez co nie nie przelewa się przez ręce a co za tym idzie jest wydajniejszy. Nie uczula i nie podrażnia a dodatkowo dość solidnie się pieni więc nadaję się do kąpieli nie tylko pod prysznic.

Drugi żel ma praktycznie podobne opakowanie i wydajność, za to różni się zapachem i właściwościami. Wersja HYDRATION BALANCE jest bardziej klasyczna i uniwersalna. Sam zapach jest bardziej klasyczny, męski ale nie nachalny bardziej delikatny i kremowy. Pieni się bardzo mocno tak jak poprzednik ale ma odrobinę inną formułę. Sprawia wrażenie większego nawilżenia a może mniejszego wysuszenia. Ciężko było wywnioskować z opowieści mojego mężczyzny. Różnice między nimi są subtelne ale są od Was lub od Waszych mężczyzn zależy co wybierzecie, ja jednak uważam że bez względu na rodzaj żele są na dobrym poziomie i się sprawdzają. 

Macie swoje męskie typy ?

Pozdrawiam,

Magdalena 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze.Opinie które od Was otrzymuje są dla mnie ważne. Potrafię też przyjąć konstruktywną krytykę. Natomiast obraźliwe komentarze i zbędne reklamy będą usuwane. Na zadane pytania postaram się odpowiedzieć pod postem, którego one dotyczą.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...